14,924
edits
m (→Series 8: Mythic: Made rowspan exactly match table length) |
|||
Line 557: | Line 557: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
|rowspan=" | |rowspan="4"|28 September 2022 | ||
|rowspan=" | |rowspan="4"|5 October 2022 | ||
|''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Helmet - PANZERDOLL INFERFOWOLF]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Infernowolf Helmet Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | |''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Helmet - PANZERDOLL INFERFOWOLF]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Infernowolf Helmet Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | ||
|''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Shoulders - PANZERDOLL Y-1G PANEL]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Y-1GPanel Shoulder Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | |''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Shoulders - PANZERDOLL Y-1G PANEL]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Y-1GPanel Shoulder Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | ||
|rowspan="2"|''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Arms - PANZERDOLL GAUNTLETS]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Gauntlets Forearms Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | |rowspan="2"|''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Arms - PANZERDOLL GAUNTLETS]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Gauntlets Forearms Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | ||
|rowspan=" | |rowspan="7"|TBD | ||
|- | |- | ||
|''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Chest - PANZERDOLL VECTORSLASH]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Vectorslash Chest Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | |''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Chest - PANZERDOLL VECTORSLASH]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Vectorslash Chest Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | ||
|''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Legs - PANZERDOLL BIPEDAL LEGS]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Bipedal Legs Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | |''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Legs - PANZERDOLL BIPEDAL LEGS]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Bipedal Legs Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | ||
|- | |- | ||
|''[[Halo: The Master Chief Collection|MCC]]'':<br/>Meditate<br/>[[File:HR Pose Meditate Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|5}}<br/> | |||
|''[[Halo: The Master Chief Collection|MCC]]'':<br/>Take A Knee<br/>[[File:HR Pose TakeAKnee Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|5}}<br/> | |||
|rowspan="2"|''[[Halo: The Master Chief Collection|MCC]]'':<br/>Look Ahead<br/>[[File:HR Pose LookAhead Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|5}}<br/> | |||
|- | |||
|''[[Halo: The Master Chief Collection|MCC]]'':<br/>Zeta Horizon<br/>[[File:HR Pose ZetaHorizon Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|5}}<br/> | |||
|''[[Halo: The Master Chief Collection|MCC]]'':<br/>Alpha Horizon<br/>[[File:HR Pose AlphaHorizon Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|5}}<br/> | |||
|- | |||
|- | |||
|rowspan="4"|5 October 2022 | |||
|rowspan="4"|12 October 2022 | |||
|- | |||
|rowspan="2"|''[[Halo: The Master Chief Collection|MCC]]'':<br/>Zeta Horizon<br/>[[File:HR Pose ZetaHorizon Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|5}}<br/> | |||
|''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Helmet - PANZERDOLL FIREFOX]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Firefox Helmet Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | |||
|rowspan="2"|''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Battle Rifle]] [[Skins (Halo 2: Anniversary)|skin]] - [[Skins (Halo 2: Anniversary)#Battle Rifle|Sandstorm]]<br/>[[File:HTMCC H2A BattleRifle Sandstorm Skin.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|3}}<br/> | |||
|- | |||
|rowspan="2"|''[[Halo 2: Anniversary]]'':<br/>[[Armor customization (Halo 2: Anniversary)|Chest - PANZERDOLL ORBCUTTER]]<br/>[[File:HTMCC H2A Panzerdoll Orbcutter Chest Icon.png|128px]]<br/>{{SeasonPoint|2}}<br/> | |||
|- | |- | ||
|} | |} |