4,099
edits
CMDR RileySV (talk | contribs) |
CMDR RileySV (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 446: | Line 446: | ||
|- | |- | ||
| N/A || [[XI Boötis A system]] || N/A || Attacked [[2528]] | | N/A || [[XI Boötis A system]] || N/A || Attacked [[2528]] | ||
|- | |||
| [[Myer's Moon]] || N/A || N/A || Affected by EMPs [[2558]] | |||
|- | |- | ||
| [[Queen Anne VI]] || N/A || N/A || Attacked [[2558]] | | [[Queen Anne VI]] || N/A || N/A || Attacked [[2558]] |